za_skopski
Home Services SP Planet
E-mail Print PDF

SP Planet

sp_planetСкопски пазар АД го отвори првиот трговски центар СП Планет во населбaтa Ѓорче Петров на улица Ѓорче Петров бб, на местото на стариот пазар. Тој се простира на површина од над 8000м² и е со европски квалитет и со модерeн дизајн.

Во СП Планет се застапени повеќе од 20 брендирани продавници од различни дејности, познат супермаркет, аптека, банка, игротека и од неодамна има и   угостителски објект.

Повелете во нашата планета Вие и Вашето семејство.

МАР ДАМ - чевлар и клучар

СП МАРКЕТ - модерен online payday loans супермаркет со голем избор на артикли

ЦВЕЌАРА МИХАИЛО ТРЕЈД - голем избор на свежо цвеќе и на кеси за essay writing service подароци

InfoCell VIP - продавница за short term loans мобилни телефони

Blizoo - продажно место за milf porn електронски услуги

ONE - продавница за мобилни телефони и техника

ЕУРОФАРМ - аптека

ТЕХНОМАРКЕТ - black girl porn електроника, електротехника, бела техника и телекомуникациски производи

SPRINGFIELD - бутик

FASHION GROUP MULTI BRAND - бутик

САНДА - продавница за хулахопки и за долна облека

ДВЕ ШМИЗЛЕ - ексклузивен накит со кристали и бижутерија

SUPERKIDS - специјализирана продавница за играчки

WENICE - облека essay writing за ултрамодерен изглед за вашите најмили

DREAMLAND - супер забавна celebrity porn игротека

НАПОЛЕОН кафе-ресторан

Во надворешниот celebrity nude дел на SP PLanet се наоѓаат експозитурата на Комерцијална банка и Тобако.

 

www.spplanet.com.mk

buy photoshop cs3 mac price of office 2013 standard
    microsoft office 2010 price in india inventor pro 2015 download
microsoft office 2010 canada http://www.colegsirbenfro.ac.u...otoshop-nz