za_skopski
Home Services SP Planet
E-mail Print PDF

SP Planet

sp_planetСкопски пазар АД го отвори првиот трговски центар СП Планет во населбaтa Ѓорче Петров на улица Ѓорче Петров бб, на местото на стариот пазар. Тој се простира на површина од над 8000м² и е со европски квалитет и со модерeн дизајн.

Во СП Планет се застапени повеќе од 20 брендирани продавници од различни дејности, познат супермаркет, аптека, банка, игротека и од неодамна има и   угостителски објект.

Повелете во нашата планета Вие и Вашето семејство.

МАР ДАМ - чевлар и black girl porn клучар

СП МАРКЕТ - модерен супермаркет со голем избор на артикли

ЦВЕЌАРА nude celebrities МИХАИЛО ТРЕЈД - голем избор на свежо цвеќе и на кеси за подароци

InfoCell VIP - продавница за мобилни телефони

Blizoo - продажно место за електронски услуги

ONE - продавница за мобилни celebrity porn телефони и техника

ЕУРОФАРМ - аптека

ТЕХНОМАРКЕТ - електроника, електротехника, бела техника и телекомуникациски производи

SPRINGFIELD - бутик

FASHION GROUP MULTI BRAND - бутик

САНДА - продавница за хулахопки и за долна облека

ДВЕ ШМИЗЛЕ - ексклуз hot lesbian porn ивен накит со кристали и бижутерија

SUPERKIDS - специјализирана phone porn продавница за играчки

WENICE - облека за ултрамодерен изглед за вашите најмили

DREAMLAND - супер short term loans забавна игротека

НАПОЛЕОН кафе-ресторан

Во надворешниот дел на SP PLanet се cartoon porn videos наоѓаат експозитурата на Комерцијална банка и Тобако.

 

www.spplanet.com.mk

windows 7 ultimate sale price http://uasd.edu.do/index.php?b...-microsoft
    microsoft office professional plus 2010 download word 2010 trial download
autocad 2d mechanical drawings for practice http://www.colegsirbenfro.ac.u...s-download